Konkursas „Pajūrio klavyrai“

Lapkričio 28 d. Palangos St. Vainiūno meno mokykloje vykusiame V-ajame Žemaitijos krašto meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų festivalyje – konkurse „Pajūrio klavyrai“, puikiai pasirodė mūsų mokyklos moksleiviai:

Martynas Popovas (2 kl.) (mokyt. K. Andriuškienė) – I vieta;

Edmundas Petrutis (4 kl.) (mokyt. K. Andriuškienė) – II vieta;

Ema Milašiūtė (5 kl.) (mokyt. K. Andriuškienė) – II vieta;

Rugilė Jackevičiūtė (6 kl.) (mokyt. L. Gūžienė) – III vieta.

SVEIKINAME!

Laureatų apdovanojimai

Lapkričio 8 d. Skuodo Bartuvos progimnazijoje vyko Skuodo rajono moksleivių, 2017 – 2018 m.m. tapusių rajoninių, regioninių, respublikinių, tarptautinių konkursų bei olimpiadų laureatais ir prizininkais, pagerbimo ceremonija. Už laimėjimus meno srityje buvo apdovanoti šie mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai:

• Vilija Butkutė (mokytoja Jolanta Milerienė) – dailė.
  • Solistai:
    • Tautvydas Jonaitis (mokytoja Raimonda Remezienė) – vokalas.
    • Rugilė Jackevičiūtė (mokytoja Raimonda Remezienė) – vokalas.
    • Matas Saukantas (mokytoja Raimonda Remezienė) – vokalas.
    • Kristina Gurauskaitė (mokytoja Raimonda Remezienė) – vokalas.
    • Saulė Jonušaitė (mokytojos Vilija Jakutienė ir Kazimiera Andriuškienė) – smuikas, fortepijonas.
    • Nojus Zabitis (mokytojas Tadas Jonaitis) – birbynė.
    • Monika Rimkutė (mokytoja Raimonda Remezienė) – vokalas.
  • Instrumentiniai ansambliai:
    • Saulė Jonušaitė, Edmundas Petrutis, Ema Milašiūtė (mokytoja Kazimiera Andriuškienė) – fortepijonas.
    • Saulė Jonušaitė, Karolina Gliožerytė (mokytojos Kazimiera Andriuškienė ir Lina Jonaitienė) – fortepijonas ir kanklės.
    • Martynas Popovas, Merūnas Litvinas (mokytoja Kazimiera Andriuškienė) – fortepijonas.
    • Rusnė Martinkutė, Laurynas Tolčius (mokytojas Sigitas Mineikis) – fortepijonas.
  • Instrumentinė-vokalinė grupė „GAL“: Deividas Skridaila, Justinas Sendrauskas, Mindaugas Vaškys, Simas Kazenkovas, Romas Paulauskas, Julius Jonkus, Mantas Savickas, Kristina Gurauskaitė (vadovas Mykolas Eiva).

SVEIKINAME SKUODĄ GARSINANČIUS JAUNUOSIUS MENININKUS IR ATLIKĖJUS!

Civilinės saugos stalo pratybos

Spalio 30 d. mūsų mokykloje vyko civilinės saugos stalo pratybos. Analizavome įvairias ekstremalias situacijas, galimus jų sprendimo būdus ir, svarbiausia, kaip apsaugoti moksleivius. Apie draudiminius įvykius, o taip pat ir apie nelaimingus atvejus mokyklose informacijos suteikė „Lietuvos draudimas“ vyresnioji konsultantė Rita Venckienė.

Informuojame, kad mūsų mokykloje besimokantys mokiniai yra apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų meno mokyklos patalpose.