Olimpiada „Skambiosios stygos“ | Skuodo meno mokykla

Olimpiada „Skambiosios stygos“

Balandžio 8 d. Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje vyko III respublikinė jaunųjų kanklininkų olimpiada „Skambiosios stygos“. Joje puikiai pasirodė Skuodo meno mokyklos ir Ylakių skyriaus kanklininkės:

  • I laipsnio diplomas įteiktas Ylakių skyriaus III kl. mokinei Ugnei Genčaitei (vyr. mokytoja ir koncertmeisterė Asta Narvilienė).
  • II laipsnio diplomas atiteko Ylakių skyriaus III kl. mokinei Laurynai Piečiūtei (vyr. mokytoja Asta Narvilienė, vyr. koncertmeisterė Estrėja – Eglė Odinienė). Be to, Lauryna pelnė apdovanojimą už muzikaliausiai atliktą privalomą kūrinį.
  • II laipsnio diplomas taip pat atiteko Skuodo meno mokyklos V kl. mokinei Samantai Simutytei (mokytoja metodininkė Seva Kazankovienė, koncertmeisterė Vilija Jakutienė).

SVEIKINAME!!!