Respublikinis piešinių ir fotografijos darbų konkursas „Trijų spalvų istorija“

balandžio 26th, 2017 | Posted by admin in Naujienos

Balandžio 6 d. Klaipėdos vaikų laisvalaikio centre vyko respublikinio piešinių ir fotografijos darbų konkurso „Trijų spalvų istorija“, skirto tautinio kostiumo ir piliakalnių metams parodos atidarymas. Konkursas sulaukė net 400 dalyvių. Skuodo meno mokyklos Ylakių skyriaus mokytoja Sonata Daukšienė konkursui paruošė penkis 2 klasės mokinius: Gabiją Butkutę, Ugnę Genčaitę, Modestą Jušką, Mantę Vilkauskaitę ir Agnę Žumbytę.

Mantė Vilkauskaitė laimėjo III vietą (11 – 14 metų amžiaus grupė).

Modestas Juška gavo nominaciją už kūrybiškumą ir technikų įvaldymą.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.