Smuikas – mano draugas

gegužės 2nd, 2017 | Posted by admin in Naujienos

Balandžio 24 d. Skuodo meno mokyklos smuikininkai su mokytojomis Vilija Jakutiene, Lina Gūžiene ir koncertmeisteriu Sigitu Mineikiu vyko į XVII  Žemaitijos krašto ir Mažosios Lietuvos muzikos ir meno mokyklų seminarą – festivalį ,,Smuikas – mano draugas“, kuris vyko Šilutės meno mokykloje. Jaunieji stygininkai iš aštuonių muzikos ir meno mokyklų susibūrė į didelį orkestrą, kuris vakaro koncerte visuomenei atliko 8 kūrinius. Orkestrui dirigavo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vyriausiasis dirigentas Tomas Ambrozaitis. Po orkestro pasirodymo dar po vieną kūrinį atliko kiekvienos mokyklos jaunieji solistai ar ansambliai. Skuodiškiai, akompanuojant Sigitui Mineikiui, prisistatė su Carlos Gardel “Tango“.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.