Sveikiname konkursų dalyvius ir laureatus!!!

kovo 26th, 2018 | Posted by admin in Naujienos

TARPTAUTINIS KONKURSAS „MUZIKOS TALENTŲ LYGA 2018“

2018 m. kovo 25 – 30 d. Vilniuje vyko tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Muzikos talentų lyga 2018“. Per 1000 jaunųjų vokalistų varžėsi dėl konkurso geriausiųjų vardo. Sėkmingai jame pasirodė Skuodo meno mokyklos mokytojos metodininkės R. Remezienės auklėtiniai – visi savo amžiaus grupėje ir dainų kategorijoje pelnė prizines vietas:

 • Tautvydas Jonaitis – I vieta.
 • Matas Saukantas – II vieta.
 • Rugilė Jackevičiūtė – II vieta.
 • Kristina Gurauskaitė – II vieta.
 • Monika Rimkutė – III vieta.

 


 RESPUBLIKINIS ANTANO SMOLSKAUS BIRBYNĖS ATLIKĖJŲ KONKURSAS

2018 m. kovo 25 d. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje vyko III respublikinis Antano Smolskaus birbynės atlikėjų konkursas. Skuodo meno mokyklą jame atstovavo Nojus Zabitis (3 kl.) ir Baltramiejus Žukauskas (6 kl.). Mokinius ruošė mokytojas metodininkas Tadas Jonaitis, koncertmeisterė mokytoja metodininkė Kazimiera Andriuškienė. III vietos laureato diplomas atiteko Nojui Zabičiui, padėkos raštas įteiktas Baltramiejui  Žukauskui.


RESPUBLIKINIS FESTIVALIS-KONKURSAS „SKAMBINU, ĮSIVAIZDUOJU, PIEŠIU“

2018 m. kovo 24 d. Lietuvos edukologijos universitete vyko VIII respublikinis jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalis-konkursas „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“. Šis konkursas unikalus tuo, kad mokiniai vertinami ne tik už muzikos kūrinio atlikimą, bet ir už jo iliustravimą piešiniu, animacija bei pasakojimu ar eilėmis pristatytą kūrinio turinį. Skambant muzikai, didžiuliame ekrane buvo demonstruojami jaunųjų dailininkų bei muzikantų piešiniai, sukurti ta pačia tema ir nuotaika.

Skuodo meno mokykla, kaip šio projekto partneris, pagamino 100 atminimo medalių konkurso dalyviams.

Skuodo meno mokyklą šiame festivalyje-konkurse atstovavo ir laimėjimus pelnė:

Laureatai

 • Ruginė Jackevičiūtė (fortepijonas, 5 kl.) – mokytoja Lina Gūžienė;
 • Vilija Butkutė (dailė, 14 m.) – mokytoja Jolanta Milerienė.

Diplomantai

 • Nojus Dabravalskis (saksofonas, 4 kl.) – mokytojas Kamilijus Venckus, koncertmeisterė – Kazimiera Andriuškienė; 
 • Ema Milašiūtė (fortepijonas, 4 kl.) – mokytoja Kazimiera Andriuškienė;
 • Gabrielė Viščiūnaitė (dailė, 13 m.) – mokytoja Jolanta Milerienė;
 • Saulė Jonušaitė (fortepijonas, 3 kl.) – mokytoja Kazimiera Andriuškienė;
 • Ugnė Rimgailaitė (dailė, 14 m.) – mokytoja Jurgita Eidėjienė;
 • Ignė Rimgailaitė (dailė, 11 m.) – mokytoja Jurgita Eidėjienė;
 • Emilija Lenkšaitė (dailė, 14 m.) – mokytoja Jurgita Eidėjienė;
 • Edita Varapnickaitė (kanklės, 6 kl.) – mokytoja Asta Narvilienė.

Padėkos raštais apdovanoti:

 • Marta Zalanskytė – mokytojas Rimantas Eidėjus;
 • Laura Mitkutė – mokytoja Jolanta Milerienė;
 • Edmundas Petrutis – mokytoja Kazimiera Andriuškienė;
 • Gintarė Vyšniauskaitė  mokytojas Sigitas Mineikis;
 • Irūnė Butkutė – mokytoja Lina Gužienė;
 • Evelina Gerikaitė – mokytoja Neringa Daukšienė.

2018 m. kovo 16 d. Klaipėdos St. Šimkaus konservatorijoje vyko respublikinis bendrojo fortepijono konkursas ,,Jūros eskizai“. Savo amžiaus grupėje III vietą pelnė Saulė Jonušaitė. Konkursui ją paruošė mokytoja metodininkė Kazimiera Andriuškienė.

)7-300x225.jpg

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.