Laureatų apdovanojimai

Lapkričio 8 d. Skuodo Bartuvos progimnazijoje vyko Skuodo rajono moksleivių, 2017 – 2018 m.m. tapusių rajoninių, regioninių, respublikinių, tarptautinių konkursų bei olimpiadų laureatais ir prizininkais, pagerbimo ceremonija. Už laimėjimus meno srityje buvo apdovanoti šie mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai:

• Vilija Butkutė (mokytoja Jolanta Milerienė) – dailė.
  • Solistai:
    • Tautvydas Jonaitis (mokytoja Raimonda Remezienė) – vokalas.
    • Rugilė Jackevičiūtė (mokytoja Raimonda Remezienė) – vokalas.
    • Matas Saukantas (mokytoja Raimonda Remezienė) – vokalas.
    • Kristina Gurauskaitė (mokytoja Raimonda Remezienė) – vokalas.
    • Saulė Jonušaitė (mokytojos Vilija Jakutienė ir Kazimiera Andriuškienė) – smuikas, fortepijonas.
    • Nojus Zabitis (mokytojas Tadas Jonaitis) – birbynė.
    • Monika Rimkutė (mokytoja Raimonda Remezienė) – vokalas.
  • Instrumentiniai ansambliai:
    • Saulė Jonušaitė, Edmundas Petrutis, Ema Milašiūtė (mokytoja Kazimiera Andriuškienė) – fortepijonas.
    • Saulė Jonušaitė, Karolina Gliožerytė (mokytojos Kazimiera Andriuškienė ir Lina Jonaitienė) – fortepijonas ir kanklės.
    • Martynas Popovas, Merūnas Litvinas (mokytoja Kazimiera Andriuškienė) – fortepijonas.
    • Rusnė Martinkutė, Laurynas Tolčius (mokytojas Sigitas Mineikis) – fortepijonas.
  • Instrumentinė-vokalinė grupė „GAL“: Deividas Skridaila, Justinas Sendrauskas, Mindaugas Vaškys, Simas Kazenkovas, Romas Paulauskas, Julius Jonkus, Mantas Savickas, Kristina Gurauskaitė (vadovas Mykolas Eiva).

SVEIKINAME SKUODĄ GARSINANČIUS JAUNUOSIUS MENININKUS IR ATLIKĖJUS!