„Muzikuoju su draugais“

gegužės 4th, 2017 | Posted by admin in Naujienos

Balandžio 27 d. Skuodo meno mokykla suorganizavo I-ąjį regioninį muzikos ir meno mokyklų instrumentinių ansamblių konkursą „Muzikuoju su draugais“. Konkurso sumanytoja ir koordinatorė mokytoja metodininkė Kazimiera Andriuškienė. Į konkursą atvyko ansambliai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos. Dalyviai buvo suskirstyti į grupes pagal tai, kurioje klasėje jie mokosi. Iš viso dalyvavo 13 kolektyvų iš Skuodo, Salantų, Palangos, Platelių, Priekulės (Latvija) ir Vainodės (Latvija) muzikos ir meno mokyklų. Rezultatai tokie:

A grupė:

 • I vietaPalangos Stasio Vainiūno meno mokyklos instrumentinis ansamblis: Valerija Beata Zdanavičiūtė, Rugilė Želvytė, Linas Daukšas, Greta Paulauskaitė, Juta Maciulevičiūtė (mokytojos Loreta Fridinovienė, Edita Žeromskaitė, Skaistė Čilinskaitė, Neringa Valantiejūtė).
 • I vieta – Skuodo meno mokyklos fortepijoninis trio: Saulė Jonušaitė, Ema Milašiūtė ir Edmundas Petrutis (mokytoja Kazimiera Andriuškienė).
 • III vieta – Skuodo meno mokyklos instrumentinis ansamblis: Julius Martinkėnas, Domas Buivydas ir Edmundas Petrutis (mokytojai Kazimiera Andriuškienė ir Kamilijus Venckus).

B grupė:

 • I vieta – Skuodo meno mokyklos instrumentinis ansamblis: Rūta Šlepavičiūtė ir Baltramiejus Žukauskas (mokytojai Kazimiera Andriuškienė ir Tadas Jonaitis).
 • II vieta – Skuodo meno mokyklos instrumentinis ansamblis: Saulė Jonušaitė ir Viktorija Šleiniūtė (mokytojai Vilija Jakutienė ir Sigitas Mineikis).
 • III vieta – Skuodo meno mokyklos instrumentinis ansamblis: Andželika Butkutė ir Erikas Butkus (mokytojai Kazimiera Andriuškienė ir Kamilijus Venckus).

C grupė:

 • Grand Prix – Platelių meno mokyklos instrumentinis ansamblis: Vygantas Želvys (trimitas) ir Neda-Marija Stirbytė (fortepijonas). Mokytojai Eglė Valančienė ir Virginijus Valančius.
 • I vietaPalangos Stasio Vainiūno meno mokyklos fortepijoninis duetas Iveta Danieliūtė ir Aušrinė Plonytė (mokytoja Rasa Daukšienė).
 • I vietaPalangos Stasio Vainiūno meno mokyklos instrumentinis ansamblis: Paulina Skrabytė, Paulius Beniušis, Vrinda Rackevičiūtė, Lukrecija Abaravičiūtė, Renaldas Daugėla, mokytojos Loreta Fridinovienė, Edita Žeromskaitė.
 • II vieta – Vainodės (Latvija) muzikos mokyklos instrumentinis ansamblis: Elina Taujena, Anna Troika, Samanta Jasjučenja, Alise Liege, Ilona Pečule (mokytojai Ivonna Rozentale, Tatjana Juškina, Toms Bokums).
 • II vieta – Priekulės (Latvija) meno mokyklos fortepijoninis duetas Nikita Bulavkin ir Mark Teo Dučis (mokytoja Tatjana Juškina).
 • III vieta – Skuodo meno mokyklos instrumentinis ansamblis: Rugilė Jackevičiūtė ir Irūnė Butkutė (mokytoja Lina Gūžienė)
 • III vieta – Salantų meno mokyklos akordeonininkų ansamblis: Žygimantas Jokūbavičius, Lukas Rozgus, Arnas Toliušis (mokytoja Sigutė Kryžauskienė).

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.