Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Tel. +370 440 73567

El. p. skuodomenomokykla@gmail.com

Gedimino g. 4, 98116 Skuodas

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre

Įmonės kodas - 191646028

Apie mus

Mūsų VIZIJA

Šiuolaikiška meno mokykla, pilna meilės, tolerancijos ir pagarbos žmogui.

Mūsų MISIJA

Skuodo meno mokykloje rajono vaikai mokosi muzikos, choreografijos ir dailės pagrindų, įgyja meninės veiklos, socialinių bei sceninės raiškos įgūdžių.

Ypač svarbia laikoma meninė praktika – tai koncertinė - parodinė veikla, kurios metu vyksta nacionalinės ir pasaulio meninės kūrybos sklaida rajono gyventojams.

Meno mokykla – tai jungiamoji grandis tarp rajono bendrojo lavinimo mokyklų ir kultūros institucijų meninės raiškos srityje.

Skuodo meno mokykla
Meno istorijos teorija
Mūsų istorija

1966 m. jauni Skuodo miesto tėvai (iniciatorė –  ponia Marta Monkevičienė) kreipėsi į tuometinę Skuodo rajono valdžią, prašydami Skuode įsteigti vaikų Muzikos mokyklą. Miestiečių prašymas buvo patenkintas ir Chodkevičių dvare (dabar Skuodo muziejus) pirmosios klasės pakvietė vaikus mokytis muzikuoti instrumentais.

Faktai:

• 1966 m. spalio 15 d. patvirtintas Skuodo muzikos mokyklos įsteigimas J. Chodkevičių dvare;
  • 1989 m. atidaromas muzikinis skyrius Ylakių vidurinės mokyklos (dabar gimnazijos) patalpose;
  • 1991 m. Meno mokykla persikelia į naujas patalpas Gedimino g. 4;
  • 1991 m. įsteigiamas Choreografijos skyrius, o mokykla pervadinama į „Meno mokyklą“;
  • 1997 m. mokykla dar praplečiama – įsteigiamas Dailės skyrius;
  • 2002 m. atidaromas skyrius Mosėdžio vidurinės mokyklos (dabar gimnazijos) patalpose.

Direktoriai:

• 1966 – 1992 m. – Povilas Nekrašas, Audronė Kubilienė, Donatas Laurinaitis, Stasys Varanavičius, Valdas Auškalnis, Genovaitė Nomgaudienė, Bronislovas Anužis, Kostas Rušinskas, Audronė Meškauskienė, Justinas Leonavičius;
  • 1992 - 2002 m. – Gintas Andriekus;
  • 2002 - 2023 m. – Anelė Raugienė;
  • nuo 2023 m. – Tadas Jonaitis.

Direktoriaus pavaduotojai ugdymui:

• 1966 – 2002 m. – Bronislovas Anužis, Rolandas Lukošius, Raimonda Remezienė, Klaidas Gerbauskas;
  • 2011 - 2023 m. -  Tadas Jonaitis;
  • nuo 2002 m. – Daiva Andriekuvienė;
  • nuo 2023 m. – Rima Pielikė.

Skuodo meno mokyklos atributika

Skuodo meno mokykla didžiuojasi savo mokytojais ir mokiniais, sukūrusiais mokyklą ir jos narius identifikuojančius simbolius. Mokyklos himno žodžius ir muziką sukūrė Kamilijus Venckus.

šokiai

Turite klausimų? Rašykite mums: