Choreografija

Atnaujinta 2024-03-25

"Šokis – tai poema, o kiekvienas judesys – žodis." Mata Hari

Choreografijos skyrius įkurtas 1991 metais. Vaikai mokomi tautinio, klasikinio, folklorinio, charakterinio, pramoginio  šokių. Choreografijos ugdymo programa trunka šešis metus. Mokiniai gali pasirinktinai lankyti šiuolaikinio šokio kolektyvą. Šokio paslapčių vaikus moko choreografijos mokytojos:

• vyr. mokytoja Rima Pielikė;
  • vyr. mokytoja Nijolė Dapšauskienė
  • mokytoja Akvilė Andriuškienė.

Šokėjams akompanuoja vyr. koncertmeisterės: Laima Pabriežaitė ir Lina Gūžienė.

Skyriaus mokytojai puikiai paruošia savo mokinius koncertams, festivaliams, konkursams. Kiekvienais mokslo metais rengia pusmečio atsiskaitymus mokinių tėvams, Kalėdinius koncertus. Dalyvauja Motinos dienai, Muzikos dienai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, Europos dienai paminėti skirtuose renginiuose, vyksta į Lietuvos moksleivių bei Pasaulio lietuvių dainų šventes. Tarptautinės šokio dienos proga organizuojamas Šokių Festivalis, kuriame susirenka  gausus  šokėjų būrys iš visų rajono ugdymo įstaigų.