Festivalis – konkursas „Mūsų dienos 2018“

balandžio 20th, 2018 | Posted by admin in Naujienos
Balandžio 17 d. Šiaulių arenos mažojoje koncertų salėje, įvyko 10-asis res­pub­li­ki­nis moks­lei­vių lie­tu­viš­kos dai­nos festivalis-konkursas „Mūsų dienos 2018“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui bei maestro Vytauto Kernagio atminimui. Konkurse varžėsi 25 dalyviai iš visos Lietuvos. Atlikėjai buvo suskirstyti į 3 kategorijas: solistų, ansamblių ir moksleivių jaunimo grupių.Kiekvienas dalyvis turėjo atlikti po dvi lietuviškas dainas, vieną iš jų būtinai patriotinę – apie Lietuvą.
Puikiai šiame renginyje pasirodė Skuodo meno mokyklos instrumentinė grupė „GAL“ (vadovas Mykolas Eiva), atlikusi grupės „Kamanių šilelis“ dainos „Kol mano tėveliai“ interpretaciją bei Andriaus Mamontovo patriotinę dainą „Geltona, žalia, raudona“. Skuodiškiai moksleivių jaunimo grupių kategorijoje sužavėjo ne tik žiūrovus, bet ir komisiją, kuri skyrė jiems I vietą.
SVEIKINAME!
 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.