Muzikos talentų lyga 2019

Balandžio 2 – 7 d. Vilniuje vyko tarptautinis vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkursas „Muzikos talentų lyga 2019”. Konkurse dalyvavo per 1000 jaunųjų atlikėjų iš 13 pasaulio šalių. Tarp jų ir 3 dalyviai iš Skuodo. Tai meno mokyklos auklėtiniai: Tautvydas Jonaitis, Matas Saukantas ir Rugilė Jackevičiūtė. Konkursui moksleivius ruošė mokytoja Raimonda Remezienė. Į Vilnių juos lydėjo ir akompanuojantys mokytojai: Lina Jonaitienė, Tadas Jonaitis ir Lina Gūžienė.

  • Lietuviškos dainos konkurse savo amžiaus grupėje Tautvydas laimėjo I vietą ir buvo pakviestas į LRT laureatų koncerto filmavimą. Matas tame pačiame konkurse pelnė II vietą.
  • POP dainos konkurse taip pat savo amžiaus grupėje Tautvydui, Matui ir Rugilei atiteko II-osios vietos.

SVEIKINAME!