Romantinės muzikos festivalis

Kovo 14 d. Židikų kultūros centre vyko muzikinių kūrinių festivalis „M. Pečkauskaitės romantinės muzikos prisiminimai“. Festivalyje dalyvavo Skuodo meno mokyklos Ylakių skyriaus kanklininkės: Evita Juodeikytė (4 kl.), Emilija ir Lauryna Piečiūtės (5 kl.). Jų mokytoja Asta Narvilienė, koncertmeisterė Estrėja Odinienė.

Kovo 11-osios minėjimas

Kartu su Skuodo meno mokyklos bei Ylakių skyriaus mokytojais ir mokiniais kovo 8 d. Ylakių gimnazijoje paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Festivalis – konkursas „Muzika sujungia mus“

Kovo 6 d. Plungėje vyko Žemaitijos regiono fortepijoninių ansamblių festivalis – konkursas „Muzika sujungia mus“.

Mokytojos Kazimieros Andriuškienės paruoštas ansamblis – Edmundas Petrutis, Saulė Jonušaitė ir Ema Milašiūtė – užėmė III vietą.

Rajoninė mokinių dailės olimpiada

Kovo 6 d. Bartuvos progimnazijoje vykusioje rajoninėje mokinių dailės olimpiadoje 5 – 7 kl. grupėje Skuodo meno mokyklos Ylakių skyriaus mokinė Elžbieta Savickaitė užėmė I vietą. Darbo vadovė – mokytoja Neringa Daukšienė8 – 12 kl. grupėje III vietą pelnė Skuodo meno mokyklos moksleivis Jonas Ringys. Darbo vadovas – mokytojas Rimantas Eidėjus.

Konkursas – festivalis „Myliu tėvynę ir tave“

Kovo 1 d. Radviliškio kultūros centre vyko patriotinės dainos konkursas – festivalis „Myliu tėvynę ir tave“. Grupių kategorijoje I vietą laimėjo mūsų mokyklos  vokalinė – instrumentinė grupė „Gal“, atlikę dainą „Teka, teka šviesi saulė“.

Vokalistei Kristinai Gurauskaitei talkino instrumentinė grupė: Julius Jonkus – Simas Kazenkovas – Mantas Savickas – Rūta Šlepavičiūtė – Deividas Skridaila – Romas Paulauskas – Mindaugas Vaškys – Justinas Sendrauskas.

Grupės vadovas mokytojas Mykolas Eiva.

XIV nacionalinio J. Švedo konkurso II turas

Vasario 20 d. Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykloje vyko XIV nacionalinio Jono Švedo konkurso II turas. Jame dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai:

• Tautvydas Jonaitis – 2 kl. (lamzdelis)
  • Valentas Valskis – 3 kl. (birbynė)
  • Nojus Zabitis – 4 kl. (birbynė)

Moksleivius konkursui ruošė mokytojas Tadas Jonaitis, koncertmeisterė Kazimiera Andriuškienė.

Sveikiname II-ojo turo nugalėtojus: Tautvydą  ir Nojų, kurie balandžio mėn. dalyvaus Vilniuje vyksiančiame respublikiniame ture.