Ebru – tapyba ant vandens

Gegužės 9 d. Skuodo rajono R. Granausko viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje vyko netradicinė tapybos pamoka ,,Ebru – tapyba ant vandens“. Renginyje dalyvavo Dailės skyriaus antros klasės mokiniai ir mokytoja Jolanta Milerienė. Ebrų technikos subtilybes demonstravo savanorė iš Turkijos Hale Kaska. Ji pademonstravo, kaip piešti gėles ir ornamentus. Pamoka buvo be galo įdomi, visi turėjo galimybę išbandyti tapymą ant vandens. Vaikai liko sužavėti ir patenkinti. Už šią pamoką esame labai dėkingi bibliotekos darbuotojoms ir savanorei.

Festivalis „Vaikai ir muzika“

Gegužės 10 d. Plateliuose vyko kasmetinis XXIX – asis Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų festivalis „Vaikai ir muzika“. Šiemet Skuodo meno mokyklą atstovavo smuikininkų ir akordeonininkų ansamblis (vadovės Vilija Jakutienė ir Danguolė Gilienė) bei 6 kl. šokėjos (vadovė Nijolė Dapšauskienė). Kolektyvai koncertavo Šateikių pagrindinėje mokykloje, aplankė „Šaltojo karo muziejų“, na o baigiamajame koncerte šokėjos susirinkusiems žiūrovams atliko klasikinį šokį .

VII respublikinis smuikininkų ir violončelininkų konkursas

2019 m. gegužės 3 d. Klaipėdos St. Šimkaus konservatorijoje vyko VII respublikinis smuikininkų ir violončelininkų konkursas. Jame dalyvavo dvi mūsų mokyklos jaunosios smuikininkės:

• 1 kl. mokinė Milda Šakalytė, konkurse tapusi diplomante. Jos mokytoja Lina Gūžienė;
  • 5 kl. mokinė Saulė Jonušaitė, pelniusi III vietą. Ją konkursui ruošė mokytoja Vilija Jakutienė. Koncertmeisterė Kazimiera Andriuškienė.

SVEIKINAME!

Konkursas „Lietuviškos muzikos labirintais“

Balandžio 30 d. Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykloje vyko VII Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų konkursas „Lietuviškos muzikos labirintais“. Jame savo jėgas išbandė trys mokytojos Kazimieros Andriuškienės mokiniai: Martynas Popovas (2 kl.), Edmundas Petrutis (4 kl.) ir Ema Milašiūtė (5 kl.).

SVEIKINAME Martyną ir Edmundą tapus II vietų laimėtojais, o Emą pelnius diplomantės apdovanojimą.

Konkursas „Lakštingalų slėnis“

Balandžio 27 d. Tauragėje vykusiame respublikiniame vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkurse „Lakštingalų slėnis“ Skuodo meno mokyklos mokinys Tautvydas Jonaitis 9 – 10 metų amžiaus kategorijoje pelnė I vietą. O taip pat gavo nominaciją už gražiausiai atliktą lietuvišką dainą. Konkursui Tautvydą ruošė mokytoja Raimonda Remezienė.

SVEIKINAME!

„Muzika kviečia kiekvieną“

Balandžio 19 d. Klaipėdos St. Šimkaus konservatorijoje vyko III vaikų ir jaunimo festivalio „MUZIKA KVIEČIA KIEKVIENĄ“ koncertas. Skuodo meno mokyklą atstovavo:

• Tautvydas Jonaitis (mokytoja Raimonda Remezienė),
  • Martynas Popovas  (mokytoja Kazimiera Andriuškienė),
  • Nojus Zabitis (mokytojas Tadas Jonaitis),
  • Instrumentinis vaikų ansamblis: Urtė Baranauskaitė (kanklės), Tautvydas Jonaitis (lamzdelis), Augustė Alseikaitė (smuikas), Erta Stasiulytė (būgnas) (mokytojai Lina Jonaitienė, Tadas Jonaitis, Lina Gūžienė).

Muzikos olimpiada

Balandžio 17 d. meno mokykloje vyko tradicinė kasmetinė muzikos olimpiada, kurioje dalyvavo Skuodo ir Ylakių skyriaus 4 klasės mokiniai. Geriausias muzikos istorijos ir solfedžio žinias pademonstravo ir I vietą laimėjo Edmundas Petrutis, II vieta atiteko Inesai Dvarionaitei, III vietą pasidalino 3 moksleiviai: Urtė Kubiliūtė, Nojus Zabitis ir Angelė Vaitkutė.

Dalyvius olimpiadai ruošė mokytojai: Sigita Žiemelienė, Vita Pajarskienė, Raimonda Remezienė ir Juozas Daukšas.