Atnaujinta 2023-05-19

Ylakių skyrius

Ylakių skyrius įkurtas 1989m. mokytojo entuziasto Algimanto Matučio ir buvusio Ylakių vidurinės mokyklos direktoriaus Algimanto Krasausko pastangomis. Nuo pat įkūrimo pradžios iki 2012 m. skyriui vadovavo mokytoja Dzintra Šukienė, 2012 – 2016 m. – vyr. mokytoja Estrėja Eglė Odinienė, šiuo metu skyriaus metodinę veiklą organizuoja mokytojas Juozas Daukšas.

Ylakių skyriuje mokoma šių dalykų: fortepijono, akordeono, trimito, kanklių, ansamblinio dainavimo ir dailės.

Skyriaus pedagogai:

Vyr. mokytojas Juozas Daukšas – (solfedžio, muzikos istorija);

Vyr. mokytoja Estrėja Eglė Odinienė (fortepijonas);

Mokytojas Martynas Dapšauskas (trimitas);

Vyr. mokytoja Asta Narvilienė (kanklės);

Mokytojas metodininkas Algimantas Matutis (ansamblinis dainavimas, akordeonas, solfedžio);

Mokytoja metodininkė Neringa Daukšienė ir vyresnioji mokytoja Sonata Daukšienė (dailė).

2022 - 2023 m. m.

Dailės mokinių baigiamieji darbai

Button

Gegužės 16 d. 8-oji Ylakių skyriaus dailininkų laida apsigynė savo baigiamuosius darbus. Šiais metais dailės programą baigia 8 mokiniai: Ema Jonauskaitė, Aušrinė Jonutytė, Gvidas Mikalauskas, Martyna Pakulytė, Erika Paulauskaitė, Vigailė Vaitkutė, Iveta Vaškytė ir Austėja Žvinklytė. Baigiamųjų darbų vadovės: mokytoja metodininkė Neringa Daukšienė ir vyresnioji mokytoja Sonata Daukšienė. Už prasmingas ir įdomias baigiamųjų darbų įžvalgas dėkojame komisijos pirmininkui dailės mokytojui metodininkui Rimantui Eidėjui.

2021 - 2022 m. m. pasiekimai

Konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“

Gegužės 20 d. paskelbti Tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ rezultatai. Jame dalyvavo net 1446 kūrybinių darbų iš 7 šalių: Kinijos, Lenkijos, Lietuvos, Indijos, Estijos, Slovėnijos bei Ukrainos. Iš daugybės piešinių Skuodo meno mokyklos Ylakių skyriaus mokinės EVELINOS KLEPONYTĖS (mokytoja Sonata Daukšienė) darbas neliko nepastebėtas. Jaunoji dailininkė savo amžiaus grupėje (7-10 m.) tapo laureate. Konkurso laureatų kūrybiniai darbai bus eksponuojami Panevėžio gamtos mokyklos žaliojoje galerijoje.

Kūrybinių darbų konkursas - paroda „Plunksna“

Gegužės mėn. Skuodo meno mokyklos Ylakių skyriaus 1 kl. mokiniai ruošėsi respublikiniam mokinių kūrybinių darbų konkursui „Plunksna“, kuriame originaliai, kūrybiškai turėjo pažvelgti į simbolį – plunksna. GERDA MALŪKAITĖ tapo laureate, o JUSTAS STATKUS - nominantu.

Konkurso organizatoriai – Šiaulių Gegužių progimnazija, Lietuvos labdaros ir paramos fondas ­„Baltasis balandis“, Šiaulių literatų klubas „Verdenė“.

Dailės vyresnioji mokytoja Sonata Daukšienė

Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Pravėriau vario vartelius“

Button

Balandžio mėn. virtualioje erdvėje vyko jau penkioliktasis Kretingos rajono Salantų meno mokyklos organizuojamas respublikinis konkursas. Tarp virtualiai parodai atrinktų darbų pateko ir Skuodo m. m. Ylakių skyriaus dailininkių - GABIJOS ŽUTAUTAITĖS, AUSTĖJOS ŽVINKLYTĖS ir EMOS JONAUSKAITĖS piešiniai. EMOS JONAUSKAITĖS kūrybinis darbas įvertintas nominacija už kūrybiškumą. Konkursui mokines ruošė dailės vyresnioji mokytoja Sonata Daukšienė.

Miniatiūrų konkursas-paroda „Kieno uodega“

Balandžio mėn. Skuodo meno mokyklos Ylakių skyriaus mokiniai dalyvavo smagiame Šiaulių menų mokyklos organizuotame Respublikiniame švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių miniatiūrų konkurse-parodoje „Kieno uodega“.

JUSTO STATKAUS ir MILDOS KONTVAINYTĖS darbai Facebook balsavime surinko daugiausiai patiktukų, o NEILOS MINEIKYTĖS darbelis gavo nominaciją už temos interpretaciją. Konkursui mokinius ruošė dailės vyresnioji mokytoja Sonata Daukšienė.